Styrelsen i Sveriges HR Förening

Central Styrelse

  • Ulrika Spåls
    Ulrika Spåls Styrelseordförande
  • Carina Malmgren Heander
    Carina Malmgren Heander Ledamot, SAS
  • Maria Ceder
    Maria Ceder Ordförande region Norr
  • Peter Swelén
    Peter Swelén Ordförande region sydöst, KF Göta
  • Mattias Segelmark
    Mattias Segelmark Ordförande region öst, GANT Sverige
  • Catharina Blomqvist
    Catharina Blomqvist Ordförande region syd
  • Helen Rubensson
    Helen Rubensson Ordförande region väst, Göteborg Stad
  • Magnus Ling
    Magnus Ling Ledamot, STF
  • Erica Karlsson
    Erica Karlsson Ledamot, P-Riks

Styrelse region norr

  • Catrine Wikström
    Catrine Wikström Ledamot, Previa
  • Sofia Hägglund
    Sofia Hägglund Ledamot, Student
  • Madeleine Jonsson
    Madeleine Jonsson Ledamot, Onegroup
  • Helén Johansson
    Helén Johansson Ledamot, Pajala Kommun
  • Åsa Thomtén Jakobsson
    Åsa Thomtén Jakobsson Ledamot, Luleå Kommun
  • Pia Loinder
    Pia Loinder Ledamot, Sandvik Mining and Roch Technology
  • Maria Ceder
    Maria Ceder Ordförande region Norr

Styrelse region öst

  • Marie Stridh
    Marie Stridh Ledamot, Student
  • Agnes Westerberg
    Agnes Westerberg Ledamot, Student
  • Carin Dunér
    Carin Dunér Ledamot, Länsförsäkringar
  • Johan Segergren
    Johan Segergren Ledamot, &Partners
  • Francisca Infante Damnjanovic
    Francisca Infante Damnjanovic Ledamot, Nordea
  • Maria Lindfelt
    Maria Lindfelt Ledamot, WSP Sverige AB
  • Charlotte Vassilaros
    Charlotte Vassilaros Ledamot, Gant
  • Mattias Segelmark
    Mattias Segelmark Ordförande region öst, GANT Sverige

Styrelse region väst

  • Emma Berglund
    Emma Berglund Ledamot, Student
  • Filip Eriksson
    Filip Eriksson Ledamot, Axel Arigato
  • Eva Degerman
    Eva Degerman Ledamot, VGR
  • Emilie Strandqvist
    Emilie Strandqvist Ledamot, SKF Group
  • Mimmi Cromberger
    Mimmi Cromberger Ledamot, Hogia
  • Bahar Ahlgren
    Bahar Ahlgren Ledamot, Previa
  • Helen Petersson
    Helen Petersson Ledamot, Göteborgs universitet
  • Sandra Jacobsson
    Sandra Jacobsson
  • Richard Jerkeman
    Richard Jerkeman Ledamot, Beiersdorf
  • Maria Kober
    Maria Kober Ledamot, Staples
  • Johanna Müller-Wolf
    Johanna Müller-Wolf Ledamot, Progrits AB
  • Helen Rubensson
    Helen Rubensson Ordförande region väst, Göteborg Stad

Styrelse region sydöst

  • Malin Ågehäll
    Malin Ågehäll Ledamot, Transportstyrelsen
  • Lise-Lotte Cosford
    Lise-Lotte Cosford Ledamot, Statens servicecenter (SSC)
  • Jennie Tinglöf
    Jennie Tinglöf Ledamot, Sveriges Domstolar
  • Malin Bladh
    Malin Bladh Ledamot, Jordbruksverket i Jönköping
  • Maja Johansson
    Maja Johansson Ledamot, Surewood Industries
  • Cecilia Engelbrektsson
    Cecilia Engelbrektsson Ledamot, Skill
  • Christina Botvidsson
    Christina Botvidsson Ledamot, NTM-koncernen
  • Peter Swelén
    Peter Swelén Ordförande region sydöst, KF Göta

Styrelse region syd

  • Therese Evertsson
    Therese Evertsson Ledamot, DSV Sverige
  • Emma Hirell Appenfeldt
    Emma Hirell Appenfeldt Ledamot, Konsulent
  • Petra Flensburg
    Petra Flensburg Ledamot, Organisationsenergi AB
  • Livia Deák Jönsson
    Livia Deák Jönsson Ledamot, Livia Deák AB
  • Annika Örtberg
    Annika Örtberg Ledamot, Hyresgästföreningen Norra Skåne
  • Johan Lindholm
    Johan Lindholm Ledamot, Student
  • Filip Erhardt
    Filip Erhardt Ledamot, Gymnasie- och vuxenutbildningsförvaltingen
  • Erika Sandell
    Erika Sandell
  • Catharina Blomqvist
    Catharina Blomqvist Ordförande region syd

Start typing and press Enter to search